shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPOJKA NAPÁJANIA S FILTROM LZ-1/FDC
LZ-1/FDC je pasívne zariadenie a umožňuje distribúciu napájania; Je navyše vybavené filtrom, eliminujúcim rušenie spínacími adaptérmi;Počet výstupov napájania: 8 ; Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: 6 A ; Zabudovaný filter: Tlmič ;
7,17 €
S DPH
LZ-1/FDC je pasívne zariadenie a umožňuje distribúciu napájania.
Je navyše vybavené filtrom, eliminujúcim rušenie spínacími adaptérmi.
Puzdro LZ-1/FDC je pripravené na pripevnenie na stenu pomocou skrutiek alebo páskou na stožiar (páska, skrutky - nie sú súčasťou dodávky).
Od viac než 8 zariadení je možné zapojiť paralelne na rovnakom termináli.
Z dôvodu zabudovaného filtra je nutné, aby maximálny prúd napájajúci zariadenie nepresiahol 6A.
| Počet vstupov napájania: | 2 |
| Počet výstupov napájania: | 8 |
| Maximálne napájacie napätie: | 0 ... 24 V DC(obvykle 12V) |
| Maximálny prúd napájania: | 6 A svorkovnica 4 A Zásuvka 5.5/2.1 |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 6 A |
| Druh ochrany: | ![]() |
| Typy konektorov napájania: | Vstup : zásuvka 2.1/5.5 mm / káblová svorka Výstup : Káblové svorky |
| Prevádzková teplota: | -50 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Zabudovaný filter: | Tlmič |
| Rozmery: | 116 x 90 x 36 mm |
| Hmotnosť: | 0.086 kg |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
LZ-1/FDC
Skladom


Tlmič