shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AI-100 ALCAD
Rozsah frekvencie: 40 MHz ... 318 MHz - VHF, 470 MHz ... 862 MHz - UHF ; Počet vstupov/výstupov: 1 / 1 + 1 (1 x test: -14dB) ;
19,85 €
S DPH
| Rozsah frekvencie: | 40 MHz ... 318 MHz - VHF , 470 MHz ... 862 MHz - UHF |
| Počet vstupov/výstupov: | 1 / 1 + 1 (1 x test: -14dB) |
| Impedancia vstupu/výstupu: | 75 Ω |
| Typy konektorov: | "F" |
| Zosilenie : | 14 dB± 2 dB@ VHF 24 dB± 2 dB@ UHF |
| Nastavenie zosilenia: | 16 dB |
| Pomer S/N: | 4.5 dBVHF 3 dBUHF |
| IMA3 60dB: | max. 101 dBµV |
| Napájanie: | 230 V |
| Spotreba energie: | 7 VA |
| Výrobca / Značka: | ALCAD |
| Záruka: | 2 roky |
AI-100
Na objednávku
