shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
OPTICKÉ VLÁKNO GJXH-2/2000M
Druh vlákna: Jednovidové, ITU-T G.657A1, SUMITOMO ; Počet vlákien: 2 ks. ; Dĺžka: Predaj po cievkach 2000 m ; Minimálny polomer ohýbania: 30 mm ;
267,93 €
S DPH
Optický kábel GJXH-2/2000M je dvojvláknový optický kábel pre použitie v interiéri budov
Jednovidové vlákna použité v kábli sú ITU-T G.657A1, v úzkych bufferoch 250 µm
| Druh vlákna: | Jednovidové, ITU-T G.657A1, SUMITOMO |
| Počet vlákien: | 2 ks. |
| Rozmery kábla: | 3 x 2 mm |
| Hmotnosť kábla: | 9 kg / 1000 m |
| Dĺžka: | Predaj po cievkach 2000 m |
| Vložený útlum vlákna: | < 0.35 dB/km pre 1310 nm < 0.2 dB/km pre 1550 nm |
| Priemer bufferu: | 250 µm |
| Minimálny polomer ohýbania: | 30 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Prúty FRP vložené do plášťa zvyšujú mechanickú odolnosť kábla Obdĺžnikový prierez plášťa umožňuje ohnutie kábla iba v jednej rovine Ťažná sila <= 80 N |
| Použitie: | Hlavným určením kábla GJXH-2/2000M sú inštalácie vo vnútri budov. S ohľadom na svoju konštrukciu a použité vlákno sa ideálne sa hodí do sietí FTTH, FTTB, serverovní, kancelárskych a domácich sietí Malá hmotnosť a rozmery a veľmi malý minimálny polomer ohybu umožní úspešne použiť kábel v káblových žľaboch |
| Splňovanie normy: | EN 50267-2-2 EN 50268-2 ISO 4892/2 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Inštalačná teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Záruka: | 2 roky |
GJXH-2/2000M
Skladom
