shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
OPTICKÁ SPOJKA PUH-FC-F006
Počet kaziet zvarov: 4 ; Typ puzdra: Nástenná, visiaca ;
22,40 €
S DPH
Optická spojka s priestorom pre 96 optických spojov
Optická spojka PUH-FC-F006 je súčiastka používaná na prepájanie, opravy a ochranu optických spojov.
| Počet priechodiek: | 2 |
| Počet kaziet zvarov: | 4 |
| Vybrané vlastnosti: | 96 zváraných alebo 96 mechanických spojok Tesnenie |
| Typ puzdra: | Nástenná, visiaca |
| Priemer kábla: | 2 x Ø 7 mm ... Ø 14 mm |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Hmotnosť: | 0.790 kg |
| Rozmery: | 290 x 200 x 89 mm |
| Záruka: | 2 roky |
PUH-FC-F006
Skladom
