shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SKÚŠAČKA NAPÄTIA WH-SFE/110-250 WIHA
Rozsah napätia AC: 110 V ... 250 V ; Rozsah prevádzkovej frekvencie: 50 Hz ... 500 Hz ; Šírka koncovky: 3 mm ; Dĺžka hrotu: 59 mm ;
14,06 €
S DPH
| Rozsah napätia AC: | 110 V ... 250 V |
| Rozsah prevádzkovej frekvencie: | 50 Hz ... 500 Hz |
| Šírka koncovky: | 3 mm |
| Dĺžka hrotu: | 59 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Široký rozsah detekcie napätia Neónová kontrolka |
| Hmotnosť: | 0.024 kg |
| Rozmery: | Ø 18 x 140 mm |
| Výrobca / Značka: | WIHA |
| Záruka: | 2 roky |
