shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KÁBLOVÁ VIAZACIA PÁSKA OPC-350X4.8/W*P100
V balen : 100 ks. Cena za balenie ; Dĺžka: 350 mm ; Šírka: 4.8 mm ; Materiál: Nylon 66 ; Pevnosť v ťahu: 20 kg ; Farba: Biela ;
4,06 €
S DPH
| V balení: | 100 ks. Cena za balenie |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Šírka: | 4.8 mm |
| Materiál: | Nylon 66 |
| Pevnosť v ťahu: | 20 kg |
| Farba: | Biela |
| Odolná voči pôsobeniu: | UV žiarenie oleji benzínu morskej vode rozpúšťadlám plesni riedeným slabým organickým kyselinám a zásadám |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 80 °C |
| Teplota topenia: | 250 °C |
| Priemer zväzku: | 3 ... 90 mm |
| Záruka: | 2 roky |
OPC-350X4.8/W*P100
Skladom
