shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÉ DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE S KLÁVESNICOU KS-3 Air Mouse 2.4 GHz Blow
Základné funkcie chodu sú priestorová myš, klávesnica a diaľkový ovládač;Pracovná frekvencia: 2.4 GHz ; Prevádzkový dosah: ~ 10 m ; Vybrané vlastnosti: Spolupráca so zapisovačmi DAHUA, HIKVISION ;
7,33 €
S DPH
Bezdrôtové diaľkové ovládanie s klávesnicou KS-3 umožňuje pohodlné ovládanie mnohých zariadení zo vzdialenosti približne 10 m
Zariadenie je ideálne na použitie pri multimediálnych akademických prednáškach, prezentáciách, ako aj pri každodennej zábave – ovládanie Smart TV, herných konzol, domáceho kina, počítača
Základné funkcie chodu sú priestorová myš, klávesnica a diaľkový ovládač
Spolupráca so zapisovačmi DAHUA, HIKVISION
| Pracovná frekvencia: | 2.4 GHz |
| Prevádzkový dosah: | ~ 10 m |
| Vybrané vlastnosti: | Funkcia Air Mouse - Zabudovaný gravitačný senzor umožňuje ovládať kurzor myši na obrazovke zariadenia držaním diaľkového ovládača a vykonávaním pohybov vo vzduchu – toto riešenie nevyžaduje žiadny rovný povrch Podsvietená plná klávesnica v štandarde QWERTY Diaľkový ovládač - Základné ovládanie funkcií, ako je ovládanie hlasitosti, ovládanie menu, výber kanála, zapnutie alebo vypnutie pripojeného zariadenia Ergonomický tvar Podsvietené tlačidlá Plug & Play Kompatibilný so systémami Windows, Mac OS, Linux, Android Spolupráca so zapisovačmi DAHUA, HIKVISION USB kábel priložený |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | zabudovaný akumulátor Nabíjanie cez port micro USB |
| Spotreba prúdu: | 8 ... 16 mA (práca) 6 mA (režim Standby) |
| Hmotnosť: | 0.053 kg |
| Rozmery: | 151 x 45 x 14 mm 0.5 m (dĺžka kábla) |
| Výrobca / Značka: | Blow |
| Záruka: | 2 roky |
