icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
POHON POSUVNÝCH VRÁT GENIUS-BLIZZARD-500/KIT - ŠTARTOVÝ BALÍČEK
Elektromechanický pohon GENIUS-BLIZZARD-500/KIT je určený na spoluprácu s posuvnými vrátami s hmotnosťou nepresahujúcou 500 kg
Vďaka mnohým technologickým vylepšeniam je zariadenie bezpečné a pohodlne sa používa
Vďaka zabudovanej ochrane proti preťaženiu sa v prípade odhalenia kolízie vrát s prekážkou v dobe zatvárania pohon okamžite zastaví a následne otvorí vráta
Funkcia automatického zatvárania vrát umožňuje určiť čas od úplného otvorenia, po ktorom sa vráta automaticky zatvoria
Okrem toho sa pohon automaticky zablokuje po zakončení pohybu a znemožní tak ručné otváranie vrát
Vďaka tomu nie je nutné používať prídavné zariadenie zaisťujúce vráta pred otvorením
V prípade výpadku pohonu alebo napájania je možné blokádu uvoľniť ručne
Sada obsahuje: pohon – model BLIZZARD 500C s integrovanou riadiacou jednotkou SPRINT 382 a snímačom, sadu fotobuniek VEGA (pár vysielač+prijímač), rádiový komunikačný modul 433 RC, rádiové diaľkové ovládanie ECHO TX4 RC, sadu koncových obmedzovačov 2 a potrebné montážne príslušenstvo
| Typ pohonu brán: | Mechanický, Pre posuvné vráta - Štartový balíček |
| Maximálny ťah: | 390 N |
| Typ motora: | Asynchrónny jednofázový motor, 230 V AC |
| Maximálna hmotnosť vrát: | 500 kg |
| Maximálna dĺžka vrát: | 15 m |
| Lineárna rýchlosť: | 12 m/min (max) |
| Automatické zatváranie vrát: | ![]() |
| Automatické blokovanie pohonu: | ![]() |
| Koncový spínač: | ![]() |
| Možnosť pripojenia fotobunky: | ![]() |
| Možnosť pripojenia signalizačnej kontrolky: | ![]() |
| Maximálne množstvo naprogramovaných diaľkových ovládačov: | 250 Kanálov |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | >= 50 m (v otvorenom teréne) |
| Frekvenčné pásmo pre systém : | 433.92 MHz |
| Vybrané vlastnosti: | Samobrzdiaci pohon |
| Napájanie: | 230 V AC/ 50 Hz |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP44 |
| Farba: | Šedý |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 7.6 kg |
| Rozmery: | 297 x 256 x 170 mm |
| Výrobca / Značka: | GENIUS |
| Záruka: | 2 roky |

