icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
POHON POSUVNÝCH VRÁT AB600 VIDOS
Elektromechanický pohon AB600 je určený na spoluprácu s posuvnými vrátami s hmotnosťou nepresahujúcou 500 kg
Vďaka mnohým technologickým vylepšeniam je zariadenie bezpečné a pohodlne sa používa
Vďaka zabudovanej ochrane proti preťaženiu sa v prípade odhalenia kolízie vrát s prekážkou v dobe zatvárania pohon okamžite zastaví a následne otvorí vráta
Funkcia automatického zatvárania vrát umožňuje určiť čas od úplného otvorenia, po ktorom sa vráta automaticky zatvoria
Okrem toho sa pohon automaticky zablokuje po zakončení pohybu a znemožní tak ručné otváranie vrát
Vďaka tomu nie je nutné používať prídavné zariadenie zaisťujúce vráta pred otvorením
V prípade poruchy pohonu alebo napájania je možné ručné uvoľnenie blokovania s pomocou kľúča
Funkcia jemného štartu a zastavenia plynulo reguluje rýchlosť pohonu počas pohybu a zastavovania vrát
To umožňuje výrazne redukovať preťaženie vyplývajúce z prudkej zmeny rýchlosti vrát, čo sa premieta na predĺžení životnosti mechanických prvkov pohonu a znížení hlučnosti
Súčasťou balenia sú: fotobunka, magnetický koncový spínač a 2 diaľkové ovládače
| Typ pohonu brán: | Pre posuvné vráta |
| Výkon motora: | 280 W |
| Maximálna hmotnosť vrát: | 500 kg |
| Lineárna rýchlosť: | 11 ... 13 m/min |
| Automatické zatváranie vrát: | ![]() |
| Automatické blokovanie pohonu: | ![]() |
| Koncový spínač: | Pružinový / Magnetický |
| Hlučnosť v dobe prevádzky: | <= 58 dB |
| Možnosť pripojenia fotobunky: | ![]() |
| Možnosť pripojenia signalizačnej kontrolky: | ![]() |
| Maximálne množstvo naprogramovaných diaľkových ovládačov: | 25 |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | >= 30 m |
| Frekvenčné pásmo pre systém : | 433.92 MHz |
| Počet cyklov za hodinu: | <= 15 |
| Hlavné vlastnosti: | Plynulá regulácia točivého momentu umožňuje presne nastaviť silu, s ktorou bude pohon pracovať Preťaženový systém odhaľovania prekážok – v okamžiku, keď vráta narazia na prekážku, sa pohon okamžite zastaví a následne zmení smer pohybu vrát Funkcia jemného štartu a zastavenia – plynulo znižuje rýchlosť pohonu počas pohybu a zastavovania vrát Funkcia bránky – umožňuje čiastočné otvorenie vrát a ich používanie len ako bránky pre peších alebo pre cyklistov Funkcia automatického zatvárania vrát umožňuje určiť čas od úplného otvorenia, po ktorom sa vráta automaticky zatvoria |
| Napájanie: | 220 ... 240 V AC |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Šedý |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 7.26 kg |
| Rozmery: | 260 x 250 x 220 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |

