shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
POISTKOVÝ ODPOJOVAČ LE-606619 JEDNOFÁZOVÝ 63 A D02 LEGRAND
Druh zariadenia: Jednofázový ; Menovitý prúd: 63 A ; Počet pólov: 1 ; Typ (rozmery): D02 ; Kryt: montáž na konzole TH-35 ;
34,23 €
S DPH
Izolačné rozpojovače bez poistkovej vložky – zaisťujú izolačné prerušenie a umožňujú výber vhodných poistkových vložiek v závislosti na potrebách.
Zariadenia sú vybavené atrapami vložiek AD02.
Rozpojovač LE-606619 je určený na montáž na konzole TH-35.
POZOR! Zariadenie vyžaduje inštalovanie poistkových vložiek typu D02 (dostupné samostatne) s menovitým prúdom nepresahujúcim 63A.
| Druh zariadenia: | Jednofázový |
| Menovitý prúd: | 63 A |
| Počet pólov: | 1 |
| Menovité napätie: | 230 / 400 V AC |
| Menovité napätia izolácie: | 500 V |
| Menovité impulzné výdržné napätie: | 6000 V |
| Charakteristika poistky: | ![]() |
| Typ (rozmery): | D02 |
| Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: | 50000 A AC |
| Typy konektorov: | káblové svorky |
| Prierez kábla: | 2.5 ... 25 mm² |
| Environmentálna trieda: | II |
| Kryt: | Plast, montáž na konzole TH-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 1.5 |
| Prevádzková teplota: | -26 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.162 kg |
| Rozmery: | 83 x 70.3 x 26.5 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
LE-606619
Skladom

