shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
POISTKOVÁ VLOŽKA ETI-D01/16A 16 A 400 V gL/gG E14 ETI
Menovitý prúd: 16 A ; Menovité napätie: 250 V DC, 400 V AC ; Charakteristika poistky: gL/gG ; Slot poistky: E14 ; Typ: D0 ; Rozmery: D01 ; Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: 50000 A AC, 8000 A DC ; Kryt: Keramická ;
1,55 €
S DPH
Poistkové vložky sa používajú na ochranu elektroenergetických inštalácií pred preťažením a skratom.
Všetky poistkové vložky majú ukazovateľ spálenia poistky, ktorý je po nainštalovaní viditeľný cez maticu.
| Menovitý prúd: | 16 A |
| Menovité napätie: | 250 V DC, 400 V AC |
| Charakteristika poistky: | gL/gG |
| Slot poistky: | E14 |
| Typ: | D0 |
| Rozmery: | D01 |
| Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: | 50000 A AC, 8000 A DC |
| Vybrané vlastnosti: | Nízke straty výkonu a energie Malý nárast teploty Vysoká schopnosť obmedzenia skratového prúdu Stabilita prúdovo-časových charakteristík a úplná selektivita činnosti Selektívna spolupráca s prepäťovými chráničmi |
| Kryt: | Keramická |
| Hmotnosť: | 0.0066 kg |
| Rozmery: | Ø 11 x 36 mm Ø 9.7 mm (A) |
| Výrobca / Značka: | ETI |
| Záruka: | 2 roky |
ETI-D01/16A
Skladom
