shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MONITOR DO AUTA ATE-TFT09-T4 9 " AUTONE
Veľkosť obrazovky: 9 " ; Natívne rozlíšenie: 1024 x 600 px ; Kontrast: 500 : 1 ; Jas: 500 cd/ ; Video výstupy: 1 x VGA, 1 x Zásuvka M12, 4-pin - Kód A 1 x Konektor M12, 4-pin, 1 x Konektor Cinch ;
151,02 €
S DPH
Car monitor with 9" screen diagonal with the possibility of connecting 2 video sources, e.g. mobile recorder
As a signal source, you can connect the VGA input - the main source and one of the other CVBS inputs
| Veľkosť obrazovky: | 9 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1024 x 600 px |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Kontrast: | 500 : 1 |
| Jas: | 500 cd/m2 |
| Video výstupy: | 1 x VGA, 1 x Zásuvka M12, 4-pin - Kód A 1 x Konektor M12, 4-pin, 1 x Konektor Cinch |
| Nastavenie obrazu: | ![]() |
| Norma video signálu: | PAL/NTSC |
| Audio: | ![]() |
| Napájanie: | 9 ... 36 V DC(adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba energie: | <= 5 W (práca) |
| Prevádzková teplota: | -30 °C 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.7 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | 252 x 173 x 70 mm (s držiakom) |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
ATE-TFT09-T4
Skladom


