shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÄŤOVÝ CHRÁNIČ LE-403430 JEDNOFÁZOVÝ 6 A TYP C LEGRAND
Druh zariadenia: Prepäťový chránič, Jednofázový ; Menovitý prúd: 6 A ; Počet pólov: 1 ; Charakteristika reakcie: Typ C ; Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: 6000 A ; Typy konektorov: skrutkové svorky ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ; Šírka v moduloch 17.5 mm: 1 ;
9,67 €
S DPH
Prepäťový chránič charakteristiky C s menovitým prúdom 6A
Vypínač LE-403430 je určený na montáž na lište DIN TS-35
Prepäťové chrániče charakteristiky C sú určené na zabezpečenie pred následkami skratov a preťažení inštalácií, v ktorých je použité zariadenie s veľkými diferenciálnymi prúdmi (motory, transformátory)
| Druh zariadenia: | Prepäťový chránič, Jednofázový |
| Menovitý prúd: | 6 A |
| Počet pólov: | 1 |
| Charakteristika reakcie: | Typ C |
| Menovitá prevádzková skratová vypínacia schopnosť: | 6000 A |
| Menovité napätie: | 230 V AC/ 50 Hz 400 V AC/ 50 Hz |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Vybrané vlastnosti: | Možnosť vybavenia pomocnými kontaktmi, spúšťačmi a pohonmi z radu DX3 Nemožno pripojiť RCD bloky Možnosť pripojenia s pomocou hrebeňových alebo kolíkových prípojníc Miesto určené pre lístoček s popisom |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 1 |
| Hmotnosť: | 0.104 kg |
| Rozmery: | 17.5 x 88 x 74 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
LE-403430
Skladom
