shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BIDIRECTIONAL OPTICAL SEPARATOR EW-485/1/2/SO EWIMAR
Počet vstupov: 1 ks. Port RS-485 1 ks. Napájanie ; Počet výstupov: 1 ks. ; Prevádzkový režim: Dvojsmerný RS-485 (half duplex) ; Max. prenosová rýchlosť: 1 Mbit ; Napájanie: 9 V - 35 V DC ; Prevádzková teplota: -20 °C ... 60 °C ;
71,75 €
S DPH
Oddeľovač EW-485/1/2/SO je určený na galvanické oddelenie zariadení pripojených prostredníctvom zbernice RS-485. Eliminuje rušenie prenosu a možné poškodenie vysielačov linky RS-485 spôsobené rozdielmi potenciálov.
Ako spojovacie prvky boli použité odnímateľné konektorové svorky
Podmienkou správnej ochrany je pripojenie EW-485/1/2/SO k vhodnému uzemneniu alebo PE vodiču
| Počet vstupov: | 1 ks. Port RS-485 1 ks. Napájanie |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Prevádzkový režim: | Dvojsmerný RS-485 (half duplex): Master - Slave |
| Max. prenosová rýchlosť: | 1 Mbit |
| Prepäťová ochrana: | 600 W - Port RS-485 + Konektor napájania |
| Optoizolácia medzi vstupom a výstupom: | 1 kV DC |
| Napájanie: | 9 V - 35 V DC9 V - 24 V AC |
| Spotreba prúdu: | 50 mA @ 12 V DC |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 76 x 32 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | EWIMAR |
| Záruka: | 2 roky |
