shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MENIČ DA/AU-3
Vstupy: 1 ks. Coaxial, (CINCH) 1 ks. Optical TOSLINK ; Výstupy: Audio (2 x cinch - L/R), Výstup slúchadiel - Zásuvka Jack 3.5 mm ; Podporované audio formáty: kanály LPCM (stereo) ; Vzorkovacia frekvencia: 32, 44.1, 48, 96 kHz ;
12,45 €
S DPH
Zariadenie umožňuje pripojiť zariadenia vybavené len digitálnymi výstupmi Coaxial alebo Optical k prijímačom majúcim analógové audio vstupy (L/R).
| Vstupy: | 1 ks. Coaxial, (CINCH)1 ks. Optical TOSLINK |
| Výstupy: | Audio (2 x cinch - L/R), Výstup slúchadiel - Zásuvka Jack 3.5 mm |
| Podporované audio formáty: | kanály LPCM (stereo) |
| Vzorkovacia frekvencia: | 32, 44.1, 48, 96 kHz |
| Napájanie: | 5 V DC/ 0.5 A |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 64 x 42 x 27 mm |
| Záruka: | 2 roky |
DA/AU-3
Skladom
