shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PRIECHODZIA SPOJKA GELBOX RAPID-JOINT-L1.5-IP68 RayTech
Napäťová izolácia: 1 kV ; Index of Protection: IP68 ; Vnútorné rozmery: 150 x 45 x 32 mm ;
28,25 €
S DPH
Priechodzia spojka vyplnená tesniacim gélom.
Výrobok spĺňa triedu tesnosti IP68.
Box je vhodný na použitie na miestach s vysokou vlhkosťou a v podzemí (napríklad v záhradných elektrických inštaláciách).
Gél použitý na utesnenie je neškodný pre človeka, bezpečný k životnému prostrediu a ľahko odstrániteľný v prípade úpravy pripojenia..
| Napäťová izolácia: | 1 kV |
| Index of Protection: | IP68 |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Prierez kábla: | max. 5 x 1.5 mm² @ IP68 max. 5 x 6 mm² @ IPx8 |
| Vnútorné rozmery: | 150 x 45 x 32 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 183 x 55 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | RayTech |
| Záruka: | 2 roky |
RAPID-JOINT-L1.5-IP6
Skladom
