shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
4 KANÁLOVÁ KĽÚČENKA DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA PL22 VIDOS
Štvorkanálový diaľkový ovládač ovládania automatických vrát;Rozsah frekvencie: 433.92 MHz ; Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: ;
9,74 €
S DPH
Štvorkanálový diaľkový ovládač ovládania automatických vrát
| Napájanie: | Typ batérie CR2032 - 3 V (súčasťou balenia) |
| Rozsah frekvencie: | 433.92 MHz |
| Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: | <= 150 m |
| Funkcia kľúčenky: | 4 nezávislé kanály Dynamicky premenlivý kód KEELOQ® zaisťujúci bezpečnosť užívateľov a odolnosť voči náhodným riadiacim signálom |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 64 x 39 x 10 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
