shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VYROVNÁVAČ/VYVAŽOVAČ BATÉRIÍ IPS-BB-24-LED
Spúšťací prah: 20 mV ; Menovitý prúd: 0 ... 5 A ; Typ batérie: AGM, GEL, VRLA ; Systém menovitej práce: 24 V DC ; Systém dodatočnej práce: 36 V DC, 48 V DC ; Vybrané vlastnosti: Predĺženie životnosti batérie ;
35,17 €
S DPH
IPS-BB-24-LED je zariadenie na vyrovnávanie napätia pre batérie AGM, GEL, VRLA s napätím 12V, ktoré sú zapojené do série, napríklad v konfiguráciách 24V, 36V, 48V
Vyrovnávanie napätia na batériách počas prevádzky predlžuje životnosť batérií
Balancér začne vyrovnávať napätie už pri rozdiele 20 mV
LED indikátory nabitia umožňujú kontrolovať energiu v batériách
| Prevádzkové napätie: | 24 V DC( 2 x 12 V DC) |
| Spúšťací prah: | 20 mV |
| Menovitý prúd: | 0 ... 5 A |
| Spotreba prúdu: | < 3 mA |
| Typ batérie: | AGM, GEL, VRLA |
| Systém menovitej práce: | 24 V DC- 1 ks. |
| Systém dodatočnej práce: | 36 V DC- 2 ks., 48 V DC- 3 ks. |
| Signalizácia stavu práce: | Diódy LED |
| Úroveň nabitia batérie: | LED : 25 %, 50 %, 75 %, 100 % |
| Ochrany: | Ochrana pred opačným zapojením polarizácie Zabezpečenie pred hlbokým vybitím akumulátora : 10 V |
| Vybrané vlastnosti: | Vyrovnávanie napätia batérie počas prevádzky (napr. v karavanoch, jachtách, fotovoltaických zariadeniach) Predĺženie životnosti batérie LED indikácia |
| Popis káblov: | Červená : 24 V kladný pól Biela : 24 V stredný bod pripojenia dvoch batérií ( kladný pól / záporný pól ) Čierny : 24 V záporný pól Dĺžka káblov : 30 cm Konektory : M10 |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 78 x 78 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | IPS |
| Záruka: | 2 roky |
