shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DISKOVÁ MATRICA ESS1504C 24 TB DAHUA
Podporované pevné disky: 4 x SATA max. 24 TB (celkom) ; Výstupy: 1 x eSATA 1 x USB 3.0 ; Rozmery: RACK 19", 1.5U ;
1 166,77 €
S DPH
Disková matrica ESS1504C umožňuje rozšírenie pamäte zariadenia o maximálne 4 pevných diskov s celkovou kapacitou 24 TB
Spojenie s nadradeným zariadením je uskutočňované cez eSATA alebo port USB 3.0
| Podporované pevné disky: | 4 x SATA- max. 24 TB (celkom) |
| Výstupy: | 1 x eSATA - 3 Gb/s (DVR) 1 x USB 3.0B (počítač) |
| Rýchlosť ukladania: | 64 MB/s |
| Rýchlosť čítania: | 64 MB/s |
| Napájanie: | 100 V ... 240 V AC |
| Spotreba energie: | 6.8 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 4.29 kg |
| Rozmery: | 440 x 408 x 70 mm - RACK 19", 1.5U |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
