shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
RELÉOVÝ MODUL DEE1010B-S2 DAHUA
Modul DEE1010B-S2 umožňuje rozšíriť možnosti domáceho telefónu o kontrolu nad ďalšími dverami alebo vrátami;Spolupráca: Spolupráca so systémami kontroly prístupu DAHUA, Určený pre domáce videotelefóny DAHUA ; Výstupy: 1 x NO / NC, 1 x Tlačidlo opustenia, 1 x Jazýčkový kontakt , 2 x RS-485 ; Napájanie: 12 V DC ;
80,69 €
S DPH
Modul DEE1010B-S2 umožňuje rozšíriť možnosti domáceho telefónu o kontrolu nad ďalšími dverami alebo vrátami
Komunikácia so zariadením prebieha s pomocou RS-485 rozhrania
Zabudovaný reléový výstup umožňuje ovládanie ľubovoľného zariadenia NO / NC
Výstup je spustený s pomocou domáceho videotelefónu alebo mobilného telefónu (aplikácia DMSS)
| Spolupráca: | Spolupráca so systémami kontroly prístupu DAHUA, Určený pre domáce videotelefóny DAHUA |
| Počet výstupov relé: | 1 x |
| Výstupy: | 1 x NO / NC, 1 x Tlačidlo opustenia, 1 x Jazýčkový kontakt , 2 x RS-485 |
| Rozhranie: | RS-485, Počítačová krútená dvojlinka - pár káblov |
| Hlavné vlastnosti: | Vstup pre senzor s jazýčkovým spínačom a tlačidlo pre požiadavky výstupu Relé na riadenie napr. elektrozávesu alebo elektromagnetickej kotvy |
| Signalizácia stavu práce: | 3 x LED indikátor signalizujúci stav činnosti |
| Napájanie: | 12 V DC/ 1 A |
| Spotreba energie: | <= 0.9 W (režim Standby) <= 1.0 W (práca) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 59 x 50 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
DEE1010B-S2
Skladom
