shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR P15-1116 VIDOS
Výstupné napätie: 11 ... 16 V DC ; Maximálne zaťaženie: 950 mA ; Výstupný výkon: 15 W ;
14,61 €
S DPH
Spínací adaptér inštalovaný na koľajnici TS35/7.5 alebo 15 DIN
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 110 V ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 11 ... 16 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie: | 950 mA |
| Výstupný výkon: | 15 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Typ puzdra: | DIN |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 18 x 90 x 58 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |

