shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREVODNÍK NAPÁJANIA MOD-DC-12V ACO
Typ: Zníženie napätia ; Napájacie napätie: 14 V ... 16 V DC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Výstupný prúd: 0.5 A (max) ; Výkon: 6 W (max) ;
19,14 €
S DPH
Modul meniča znižujúceho napätie
| Typ: | Zníženie napätia |
| Napájacie napätie: | 14 V ... 16 V DC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Výstupný prúd: | 0.5 A (max) |
| Výkon: | 6 W (max) |
| Určenie: | reverzné elektrozávesy |
| Ochrany: | Prehriatie PreťaženéSkratové |
| Hmotnosť: | 0.018 kg |
| Rozmery: | 54 x 31 x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | ACO |
| Záruka: | 2 roky |
