shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KONCOVÁ SVORKA PV-KK/30-50/S PRE FOTOVOLTAICKÉ PANELY 30 mm
Koncová svorka určená na pripevnenie najvzdialenejších fotovoltaických panelov na montážnom profile;Materiál prevedenia: Hliník ;
0,50 €
S DPH
Koncová svorka určená na pripevnenie najvzdialenejších fotovoltaických panelov na montážnom profile
Povrch pritlačujúci rám panelu je drážkovaný, čo zaisťuje lepšie udržanie panelu
Pozor%
The set does not include a fixing screw
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Výška: | 30 mm |
| Priemer otvoru: | 9 mm |
| upevňovacia skrutka: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 50 x 33 x 27 mm |
| Farba: | Strieborný |
| Záruka: | 2 roky |
PV-KK/30-50/S
Skladom

