shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA LE-50670 2P+Z 2 x RJ45 3500 W LEGRAND
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne celkové zaťaženie: 3500 W ; Úroveň ochrany prepäťovej ochrany: 1 kV ; Počet zásuviek: 2 ks. RJ45 ; Typ zásuvky: CEE 7/17 ; Typ zástrčky: CEE 7/7 ;
41,02 €
S DPH
Výrobok disponuje obmedzovačom prepätia so signalizáciou činnosti.
Zariadenie zaisťuje ochranu elektrických zariadení a telefónnych liniek.
Súčasťou balenia je kábel RJ11 s dĺžkou 1.5 metra.
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3500 W |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Menovité napätie protiprepäťového systému: | 250 V / 50 Hz |
| Úroveň ochrany prepäťovej ochrany: | 1 kV |
| Kombinovaný ráz UOC: | 4 kV |
| Počet zásuviek: | 2 ks. RJ45 |
| Typ zásuvky: | CEE 7/17 |
| Typ zástrčky: | CEE 7/7 |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Šedý / Biela |
| Index of Protection: | IP20 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK04 |
| Hmotnosť: | 0.142 kg |
| Rozmery: | 85 x 85 x 78 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
LE-50670
Skladom

