shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID IC-M1B DAHUA
Štandard: 13.56 MHz S50 ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ; Farba: Biela ;
2,73 €
S DPH
Bezkontaktná kľúčenka kompatibilná so štandardom 13.56 MHz S50
| Štandard: | 13.56 MHz S50 |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.003 kg |
| Rozmery: | Ø 32 x 3.8 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

