shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ KĽÚČENKA ATLO-557NR/B
Štandard: MIFARE S50, 13.56 MHz ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ; Farba: Čierny + Strieborný ;
3,58 €
S DPH
Bezkontaktná kľúčenka kompatibilná so štandardom MIFARE S50 - 13.56 MHz.
| Štandard: | MIFARE S50, 13.56 MHz |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | 1 kB |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Vybrané vlastnosti: | Formát sériového čísla : 8H10D, Reverzné číslo |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| Rozmery: | 55 x 32 x 7 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
ATLO-557NR/B
Skladom


