shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MOBILNÝ ZAPISOVAČ S MONITOROM ATE-NTFT10-T3 4 KANÁLY 10 " AUTONE
Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: max. 1920 x 1080 - 1080p ; Max. kapacita pamäťovej karty: 512 GB SD/SDHC ; Veľkosť obrazovky: 10 " ; Natívne rozlíšenie: 1024 x 600 px ; Jas: 500 cd/ ; Odolnosť voči otraso ;
335,67 €
S DPH
Mobilný zapisovač s monitorom ATE-NTFT10-T3 umožňuje nahrávať a zobrazovať obraz z maximálne 4 mobilných kamier naraz
Nahrávky sú ukladané na pamäťovú kartu SD (nie je súčasťou balenia)
Prehľadný displej s uhlopriečkou 10.1" s LED podsvietením umožňuje pozorovať obraz z kamier v reálnom čase
| Štandard: | AHD |
| Video výstupy: | 4 ks. Konektor M12, 4-pin, Kód A |
| Video výstupy: | ![]() |
| Audio vstupy: | 4 - Audio z kamier |
| Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: | max. 1920 x 1080 - 1080p |
| Režim záznamu: | Kontinuálny záznam |
| Podporované pevné disky: | ![]() |
| Max. kapacita pamäťovej karty: | 512 GB SD/SDHC |
| GPS: | ![]() |
| Zásuvka SIM: | ![]() |
| MODU Wi-Fi: | ![]() |
| RS-485: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Veľkosť obrazovky: | 10 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1024 x 600 px |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Jas: | 500 cd/m2 |
| Audio: | ![]() |
| Napájanie: | 11 V ... 32 V DC(adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Hlavné vlastnosti: | Auto záznam po spustení Rozdelenie obrazovky medzi 4 kamery (quad) alebo zobrazenie obrazu z jednej kamery Ovládanie pomocou diaľkového ovládača (súčasťou balenia) alebo myši Rear View Camera mode - switches the display to the image from a specific channel using an external trigger - Available for channels: 2 / 3 / 4 Zásuvka USB |
| Odolnosť voči otrasom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % RH |
| Hmotnosť: | 0.95 kg |
| Rozmery: | 257 x 170 x 80 mm (bez držiaku) |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
ATE-NTFT10-T3
Skladom


