shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ELEKTRICKÁ ROZVODNÁ SKRIŇA PH-45X90/B/EPN IP55 Elektro-Plast
Počet priechodiek: 10 ks. Ø 15 mm ; Index of Protection: IP55 ; Materiál prevedenia: Bezhalogénový plast ; Rozmery: 90 x 45 x 39 mm ;
1,21 €
S DPH
Inštalačná krabica na omietku, izolačná, rozbočovacia. Má zaklápacie veko. Ideálne sa hodia ako kryt rozbočenia napájania.
Krabica je vyrobená zo samozhášacieho, bezhalogénového plastu
| Počet priechodiek: | 10 ks. Ø 15 mm |
| Vybrané vlastnosti: | 650 °C ukazovateľ horľavosti Západkové zatváranie |
| Index of Protection: | IP55 |
| Materiál prevedenia: | Bezhalogénový plast |
| Farba: | Čierny |
| Rozmery: | 90 x 45 x 39 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast |
| Záruka: | 2 roky |
