shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
12-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ ELEGANT-1X12/NT/B/EPN Elektro-Plast
Počet pripevňovaných modulov: 12 x 1 rad ; Index of Protection: IP40 ; Rozmery: 298 x 198 x 96 mm ;
24,26 €
S DPH
1-radový 12-modulový naomietkový elektrický rozvádzač
| Spôsob montáže: | Povrchové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 12 x 1 rad, 17.5 mm |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | ![]() |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Demontovaná konzola TH 35 |
| Vybavenie: | Pripojovacie lišty : 1 ks. N : 6 x 10 mm² + 8 x 16 mm² 1 ks. PE : 6 x 10 mm² + 8 x 16 mm² |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP40 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Zhoda s normami: | IEC/EN 62208, IEC/EN 60670-24 |
| Hmotnosť: | 0.88 kg |
| Rozmery: | 298 x 198 x 96 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |


