shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ODDEĽOVAČ VIDEO D-SEP2/HD
Počet vstupov: 1 ks. Zásuvka BNC ; Počet výstupov: 1 ks. Konektor BNC ; Optoizolácia medzi vstupmi a výstupmi: 16 V DC ; Šírka pásma: 180 MHz ;
5,36 €
S DPH
D-SEP2/HD izolátor slučky hmoty (ground loop isolator) je pasívne zariadenie, ktoré eliminuje alebo znižuje rušenie signálu vyplývajúce z rozdielu potenciálov medzi zariadením a prúdmi plynúcimi signálnou hmotou
Zariadenie zaisťuje galvanickú separáciu a je určené pre aplikácie využívajúce štandard signálu: AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL
Pozor%
Zariadenie D-SEP2/HD vyžaduje správne spojenie:Cabl (zásuvka BNC) – signál z kamery (prenosové vedenie),Equipmen (konektor BNC) – zapisovač, monitor
| Štandard: | AHD- 8 Mpx, 4K UHDHD-CVI- 8 Mpx, 4K UHDHD-TVI- 8 Mpx, 4K UHDCVBS- PAL / NTSC |
| Druh zariadenia: | Pasívne |
| Počet vstupov: | 1 ks. Zásuvka BNC |
| Počet výstupov: | 1 ks. Konektor BNC |
| Vstupná impedancia: | 75 Ω |
| Výstupná impedancia: | 75 Ω |
| Optoizolácia medzi vstupmi a výstupmi: | 16 V DC |
| Atenuácia: | 4.43 MHz @ 0.21 dB11 MHz @ 0.41 dB21 MHz @ 0.82 dB38 MHz @ 1.19 dB42 MHz @ 1.17 dB67.5 MHz @ 3.46 dB |
| Vložený útlm: | 0.5 dB |
| Šírka pásma: | 180 MHz |
| Napájanie: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 60 x 28 x 22 mm |
| Záruka: | 2 roky |
D-SEP2/HD
Skladom

