shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PREPÍNACÍ ADAPTÉR 12V/300MA/J-ESPE
Konektor 2.1/5.5 používaný na napájanie kamier;Výstupné napätie: 12.0 V DC ; Výstupný prúd: 0.3 A ; Výstupný výkon: 3.6 W ;
7,29 €
S DPH
Pozor! Pokiaľ je napájací adaptér používaný na nepretržitú prevádzku (24H), menovitý prúd adaptéra musí byť nižší než 80% maximálneho prúdu
Venujte, prosím, pozornosť správnemu chladeniu napájacieho adaptéru počas jeho činnosti!
| Identifikátor modelu: | 12V/300MA/J-ESPE |
| Vstupné napätie: | 100 - 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 47 ... 63 Hz |
| Výstupné napätie: | 12.0 V DC |
| Výstupný prúd: | 0.3 A |
| Výstupný výkon: | 3.6 W |
| Priemerná účinnosť počas práce: | 75.6 % |
| Spotreba energie v stave bez záťaže: | 0.10 W |
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Ochrany: | ProtiskratovýNadprúdové (preťaženie) – automatický návrat k bežnej práci po ustúpení poruchy Proti prepätiu |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Typy konektorov napájania: | 230 V Konektor 12 V : Jack 3.5 mm - Uhlový konektor |
| Typ puzdra: | Zástrčkový korpus |
| Dĺžka káblu: | 1.45 m |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 60 x 39 x 64 mm |
| Záruka: | 2 roky |
12V/300MA/J-ESPE
Skladom

