shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SPÁJKOVACIA SÚPRAVA LUT-0015 KEMOT
Súprava LUT-0015 obsahuje: odporovú spájkovačku 30 W, náhradný hrot, podstavec pod spájkovačku, cín, odsávaciu pumpu s náhradnou koncovkou;
17,80 €
S DPH
Súprava LUT-0015 obsahuje: odporovú spájkovačku 30 W, náhradný hrot, podstavec pod spájkovačku, cín, odsávaciu pumpu s náhradnou koncovkou
Spájkovačka:
Menovitý výkon:30 WNapájacie napätie:220 ... 240 V ACDĺžka kábla:1.2 mRozmery:Ø 31 x 211 mmHmotnosť:0.17 kgOdsávacia pumpa:
| Rozmery: | Ø 20 x 193 mm |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
Cín:
| Balenie: | Fľaštička |
| Priemer: | 1.0 mm |
| Zloženie zliatiny: | 99.3 % Sn 0.7 % Cu |
| Tavivo: | ![]() |
| Hmotnosť: | 10 g |
Všeobecné informácie:
| Výrobca / Značka: | KEMOT |
| Záruka: | 2 roky |
LUT-0015
Skladom

