shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
REGÁLOVÝ RÁM S19-29U
Stojan umožňuje montáž zariadení v krytoch Rack 19";Vnútorná výška: 29 U ; Vnútorná šírka: 19 " ; Počet líšt: 1 ; Farba: Čierny ; Premiestňovanie: Na pripojených kolieskách ;
143,18 €
S DPH
Stojan umožňuje montáž zariadení v krytoch Rack 19".
| Vnútorná výška: | 29 U |
| Vnútorná šírka: | 19 " |
| Vonkajšia výška: | 1420 mm |
| Počet líšt: | 1 |
| Farba: | Čierny |
| Premiestňovanie: | Na pripojených kolieskách |
| Hmotnosť: | 18 kg |
| Záruka: | 2 roky |
S19-29U
Skladom
