shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK TRUBKY URU-32L17
Priemer stožiaru: max. 50 mm ; Priemer držiaku trubky: Ø 32 mm ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 225 mm ;
12,32 €
S DPH
Montáž trubky umožní pripevniť na stožiar antény, kamery.
| Materiál: | Kov |
| Priemer stožiaru: | max. 50 mm |
| Priemer držiaku trubky: | Ø 32 mm |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 225 mm |
| Montáž: | Objímka |
| Vybrané vlastnosti: | Celé galvanizované |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
URU-32L17
Skladom
