shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
UNIVERZÁLNY MERAČ RB-33C REBEL Tools
RB-33C je univerzálne digitálne meradlo pre meranie: napätia, prúdu, odporu, teploty, diód;
10,16 €
S DPH
RB-33C je univerzálne digitálne meradlo pre meranie: napätia, prúdu, odporu, teploty, diód
Súčasťou balenia je termočlánok typu "K" (chromel/alumel)
| Meranie napätia DC: | 200 mV ± (0.5% + 3) @ 0.1 mV , 2000 mV ± (0.8% + 5) @ 1 mV , 20 V ± (0.8% + 5) @ 0.01 V , 200 V ± (0.8% + 5) @ 0.1 V , 500 V ± (1.0% + 5) @ 1 V |
| Meranie napätia AC: | 200 V ± (2.0% + 10) @ 0.1 V , 500 V ± (2.0% + 10) @ 1 V |
| Meranie prúdu DC: | 200 µA ± (1.8% + 2) @ 0.1 µA , 2000 µA ± (1.8% + 2) @ 1 µA , 20 mA ± (1.8% + 2) @ 0.01 mA , 200 mA ± (2.0% + 2) @ 0.1 mA , 10 A ± (2.0% + 10) @ 0.01 A |
| Meranie AC prúdu: | ![]() |
| Meranie odporu: | 200 Ω ± (1.0% + 10) @ 0.1 Ω , 2000 Ω ± (1.0% + 4) @ 1 Ω , 20 kΩ ± (1.0% + 4) @ 0.01 kΩ , 200 kΩ ± (1.0% + 4) @ 0.1 kΩ , 20 MΩ ± (1.0% + 10) @ 0.001 MΩ |
| Meranie kapacity: | ![]() |
| Meranie indukcie: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | ![]() |
| Meranie impulzovej šírkovej modulácie: | ![]() |
| Meranie teploty: | °C : -40 ... 150 °C ± (1.0% + 4) @ 1 °C , >150 ... 1370 °C ± (1.5% + 15) @ 1 °C °F : -40 ... 302 °F ± (1.0% + 4) @ 1 °F , 302 ... 1999 °F ± (1.5% + 15) @ 1 °F |
| Automatická zmena meracích rozsahov: | ![]() |
| hFE: | ![]() |
| Test diódy: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | ![]() |
| Kontrola logických stavov TTL: | ![]() |
| RS-232: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Veľký, prehľadný LCD displej s podsvietením, Estetická a odolná konštrukcia, Poplach vybitej batérie |
| Napájanie: | Batéria 9V, typ 6F22 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 134 x 77 x 36 mm |
| Výrobca / Značka: | REBEL Tools |
| Záruka: | 2 roky |
RB-33C
Skladom


