shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
HUB USB 3.0 H1208A
Konektory: 4 x zásuvka - USB-A ; Dĺžka káblu: 18 cm ; Štandard USB: 3.0 ;
4,10 €
S DPH
| Konektory: | 1 x konektor - USB-A4 x zásuvka - USB-A |
| Dĺžka káblu: | 18 cm |
| Štandard USB: | 3.0 |
| Vybrané vlastnosti: | Solídne prevedenie |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 88 x 17 x 9 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
