shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BALASTNÝ STOŽIAR MB-3/PLUS/C
Výška stožiaru: 1.5 m ; Materiál: Pozinkovaná oceľ ; Vybrané vlastnosti: OCEĽOVÝ STOŽIAR 1.5 m (súčasť balenia) ;
142,02 €
S DPH
Priehradový stožiar určený na inštalovanie ľahkých a rozmerovo neveľkých antén bez nutnosti pripevňovania na podložie na pevno
Na základňu nemožno pripevniť satelitné disky
POZOR! Sada neobsahuje bloky M6
| Výška stožiaru: | 1.5 m - OCEĽOVÝ STOŽIAR - 1 ks. (súčasť balenia) |
| Počet segmentov: | 3 - Číslo sa týka množstva segmentov, z ktorých je stožiar zložený |
| Materiál: | Pozinkovaná oceľ - Pozinkované žiarom |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Vybrané vlastnosti: | OCEĽOVÝ STOŽIAR 1.5 m (súčasť balenia) Celý prvok je žiarovo pozinkovaný Vhodné na pripevnenie antén : WLAN, DVB-T |
| Vnútorné rozmery základne: | 385 x 385 mm |
| Rozmery: | 1390 x 1376 x 1874 mm |
| Hmotnosť: | 14.9 kg |
| Záruka: | 3 roky |
