shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ DOMÁCI VIDEOTELEFÓN DS-KV9503-WBE1 Wi-Fi / IP Hikvision
Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Zorný uhol kamery: 88 ° ; IR prisvetľova ; Tlačidlo zvonku dverí: 1 ks. ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : 13.56 MHz S50 ; Rozhranie RS-48 ; Vstupy alarmu: 4 ks. ; Výstupy alarmu: 2 ks. - Relé (30V DC / 2A) ; Hlavné vlastnosti: Ovládanie zámkou, Rozoznávanie tvárí - Pamäť 10000 šablón tvárí, 20 000 indexovaných užívateľov, Obojsmerná komunikácia, ;
1 040,40 €
S DPH
Domáci videotelefón Wi-Fi / IP určený na spoluprácu s vnútornými panelmi IP Hikvision II generácie
Domáci video telefón je inštalovaný v omietkovom kryte
| Čidlo: | 2 x 2 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Zorný uhol kamery: | 88 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| PIR detektor: | ![]() |
| Displej: | 4.3 " IPS, 800 x 480 px - kapacitná dotyková obrazovka |
| Tlačidlo zvonku dverí: | 1 ks. |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | 13.56 MHz S50 |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Štandard Wi-Fi: | IEEE 802.11b/ IEEE 802.11g/ IEEE 802.11n |
| Sieťové rozhranie: | Ethernet Wi-Fi |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Video výstup: | ![]() |
| Video formát: | H.264, H.265 |
| Podporované audio formáty: | G.711 |
| Vstupy alarmu: | 4 ks. |
| Výstupy alarmu: | 2 ks. - Relé (30V DC / 2A) |
| Hlavné vlastnosti: | Ovládanie zámkou, Rozoznávanie tvárí - Pamäť 10000 šablón tvárí, 20 000 indexovaných užívateľov, WDR - 120 dB - Wide Dynamic RangeObojsmerná komunikácia, Plná podpora po sieti : WiFi / LAN, Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia Domáci video telefón je inštalovaný v omietkovom kryte Zariadenie má možnosť spolupráce s aplikáciou Hik-Connectpre mobilné zariadenia, bez použitia vnútorného panelu |
| Napájanie: | PoE (802.3af)12 V DC/ 1.5 A (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba energie: | < 6 W (práca) |
| Kryt: | Hliník + Plast, Chráni pred vplyvom atmosférických podmienok |
| Montáž: | Povrchové |
| Farba: | Čierny + Šedý |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK08 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.40 kg |
| Rozmery: | 182 x 85 x 32 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, turečtina, maďarčina, vietnamčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305303711 |
| Záruka: | 3 roky |


