shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VNÚTORNÝ PANEL-VTH2622GW-W IP / Wi-Fi / 2-Wire DAHUA
Kompatibilita: DAHUA ; Tienenie: 7 " kapacitná dotyková obrazovka ; Rozlíšenie: 1024 x 600 ; Hlavné vlastnosti: MODU Wi-Fi, Možnosť automatického robenia a ukladania fotografií v prípade absencie odpovede na zvonček ; Vstupy alarmu: 6 ; Výstupy alarmu: 1 ; Napájanie: Rozhranie 2-Wire IP ;
352,28 €
S DPH
Panel VTH2622GW-W bol navrhnutý s ohľadom na vytvorenie jednoduchého a efektívneho systému lokálnej komunikácie
Zariadenie spolupracuje s domácimi videotelefónmi a ďalšími panelmi DAHUA
Môže tiež zastávať funkciu zjednodušenej poplašnej centrály alebo modulu upozornenia vďaka podpore 6 poplašných vstupov
Pozor%
Pri výbere 2vodičových zariadení skontrolujte zoznam kompatibility dostupný dole na stránke v sekcii „súbory“.
Ide o hybridný modul – môže pracovať v inštalácii 2-Wire alebo ako štandardný domáci videotelefón IP / Wi-Fi
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Tienenie: | 7 " kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Zabudovaná pamäť: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | MODU Wi-Fi - 2.4 GHz IEEE 802.11 b/g/n, Ochrany : WEP 64/128-bit, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, Tlmenie a redukcia ozveny/digitálna redukcia šumov, Podpora IP Dahua kamier, Podpora SOS, Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Obojsmerná komunikácia, Plynulé nastavenie parametrov monitoru: jas obrazu, hlasitosť vyzváňania a hlasitosť konverzácie, Možnosť automatického robenia a ukladania fotografií v prípade absencie odpovede na zvonček, Možnosť zaznamenania krátkej videosprávy v prípade, že nedôjde k odpovedi na tlačidlo zvončeka, Podpora IP Dahua kamier, Možnosť priamej komunikácie medzi dvoma alebo viac panelmi , |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Vstupy alarmu: | 6 ( 1 - ako zvonček ) |
| Výstupy alarmu: | 1 |
| Napájanie: | Rozhranie 2-Wire IP 48 V / 1.25 A |
| Spotreba energie: | <= 6 W (práca) <= 2 W (standby) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | 190 x 135 x 26 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
VTH2622GW-W
Skladom

