shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ROUTER TL-WR802N 300 Mb/s TP-LINK
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ... 2.4835 GHz ; Typ antény: Vnútorná anténa ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ; Prevádzkové režimy: Router, AP, Klient, Repeater, Bridge ;
23,75 €
S DPH
Miniatúrny router TL-WR802N je ideálny na domáce použitie a na cesty
Ľahká a jednoduchá inštalácia a prevádzka
Vďaka až 5 prevádzkovým režimom je TL-WR802N veľmi všestranným zariadením
TL-WR802N zaisťuje rozšírenú kontrolu prístupu a QoS, DHCP podporuje statické priradzovanie IP adresy
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ... 2.4835 GHz |
| Typ antény: | Vnútorná anténa |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Typ modulácie: | OFDM, BPSK, QPSK |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps (RJ-45) |
| LED indikátory: | Power, Status spojenia |
| Citlivosť prijímača: | 270M: -65dBm@10% PER 130M: -70dBm@10% PER 108M: -82dBm@10% PER 54M: -73dBm@10% PER 11M: -82dBm@8% PER 6M: -86dBm@10% PER 1M: -90dBm@8% PER |
| DDNS: | No-IP DynDNS Comexe |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Router, AP, Klient, Repeater, Bridge |
| Ochrany: | 64/128/152-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Tabuľka prístupu / odmietnutie prístupu definované podľa adries MAC klientských kariet Filtrovanie prístupu na internet cez filtre adries IP, MAC a jednotlivé porty protokolu TCP/IP |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm |
| Napájanie: | 5 V DC/ 600 mA (adaptér je súčastou balenia) z portu USB |
| Vybrané vlastnosti: | klonovanie adresy MAC Firewall Filtrácia prístupu na internet Statický / dynamický routing |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.170 kg |
| Rozmery: | 57 x 57 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |

