shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
GPON CPE ROUTER UF-WIFI UFiber Wi-Fi 2.4 GHz 300 Mbps UBIQUITI
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Typ antény: Všesmerová anténa - zabudovaná ; Štandardy: IEEE 802.11n, ITU-G.984 ; Porty LAN: 4 x 10/100/1000 Mbps ; Rozhranie WAN: 1 x port GPON SC/APC, 2.488 Gb/s Downlink / 1.244 Gb/s Uplink ;
110,40 €
S DPH
Ubiquiti UF-WIFI je robustný, vysoko výkonný GPON CPE s integrovaným Wi-Fi routerom a 4 LAN (1 Gb/s) portami
UFiber Wi-Fi môže byť napájaný z Passive PoE 24V na porte 1 alebo z 24V DC
K jednému portu GPON možno pripojiť až 128 zariadení UFiber
Router UF-WIFI sa integruje len so zariadeniami UFiber OLT a podporuje spojenia GPON do vzdialenosti 20 km
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Typ antény: | Všesmerová anténa - zabudovaná |
| Štandardy: | IEEE 802.11n, ITU-G.984 |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Porty LAN: | 4 x 10/100/1000 Mbps |
| Rozhranie WAN: | 1 x port GPON SC/APC, 2.488 Gb/s Downlink / 1.244 Gb/s Uplink |
| Optický výkon: | Tx : 1.5 ... 5 dBmRx : -28 ... -8 dBm |
| LED indikátory: | Power, LAN, Indikátor signálu |
| Rozhranie správy: | Ubiquiti Network Management System |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.1 |
| Napájanie PoE: | Ubiquiti Passive PoE |
| Napájanie: | 20 V ... 28 V DC- 24 V DC/ 0.5 A (adaptér je súčastou balenia) Passive PoE 24 V - Port 1 ("+": piny 4, 5; "-": piny 7, 8) |
| Spotreba energie: | <= 7 W |
| Vybrané vlastnosti: | GPON – gigabitová pasívna optická sieť - podpora pripojenia : 20 km (max) Podpora VLAN Pokročilé funkcie správy na úrovni 2/3 Funkcia „Dying gasp“ – Odeslání zprávy zařízením na strane zákazníka zariadenie spravovanému poskytovateľovi pripojenia k internetu, ktoré signalizuje, že zařízení CPE ztratilo napájení Tlačidlo RESET Možnosť montáže na stenu |
| Certifikáty: | CE, FCC, IC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 45 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Rozmery: | 126 x 126 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
