shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZNAČKOVACIA PÁSKA MARKING-TAPE/66X50/WR TESA
Dĺžka: 66 m ; Hrúbka: 0.052 mm ; Šírka: 50 mm ; Farba: Červeno-biela ; Materiál: Polypropylén ; Vybrané vlastnosti: Odolnosť proti oderu ;
8,52 €
S DPH
Páska na označovanie nebezpečenstva MARKING-TAPE/66X50/WR je určená na dočasné použitie, ako je identifikácia a označovanie pohyblivých a stacionárnych objektov, označovanie podláh a pod.
Páska sa rýchlo aplikuje a ľahko odlepuje rukou a je možné ju použiť v interiéri aj exteriéri
Páska sa vyznačuje vysokou lepiacou silou a spoľahlivou priľnavosťou k upevňovaciemu povrchu
Páska je odolná proti oderu a dobre funguje aj na drsných povrchoch
| Dĺžka: | 66 m |
| Hrúbka: | 0.052 mm |
| Šírka: | 50 mm |
| Farba: | Červeno-biela |
| Materiál: | Polypropylén |
| Druh lepidla: | Akrylové lepidlo na vodnej báze |
| Vybrané vlastnosti: | Odolnosť proti oderu Pevnosť v ťahu : 37 N/cm |
| Výrobca / Značka: | TESA |
| Záruka: | 2 roky |
