shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
JEDNODUCHÁ ZÁSUVKA DATA S AUTORIZAČNÝM KĽÚČOM DGD1.01/49-SIMON54 250 V 16 A
Menovité napätie: 250 V AC ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemneni ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ; Farba: Čierna matná ;
8,72 €
S DPH
Jednoduchá zásuvka DATA s autorizačným kľúčom DGD1.01/49-SIMON54 určená na prácu s rámčekmi radu Simon 54 Premium
| Menovité napätie: | 250 V AC |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 |
| Ochranná clona: | ![]() |
| Použitie: | Pod omietkové, Núdzový zdroj energie (DATA), Produktový rad Simon 54, pre rámčeky Nature, Premium |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Vybrané vlastnosti: | Autorizačný kľúč je súčasťou balenia |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Čierna matná |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 38 mm 26 mm - hĺbka montáže |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |

