shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
UPS AT-UPS2000RT/3-RACK 2000 VA EAST
Aktívny výkon: 1800 W ; Zdanlivý výkon: 2000 VA ; Počet výstupov: 8 ks. IEC-320 C13 ; Signalizácia stavu práce: LCD displej: pracovný režim, úroveň nabitia batérií, úroveň napätia vs/vý, ukazovateľ preťaženia, Zvuková signalizácia ;
557,24 €
S DPH
Zdroj UPS AT-UPS2000RT/3-RACK bol opatrený množstvom pokročilých technológií umožňujúcich aktívne monitorovanie siete napájania
Zariadenie je pripevnené k skrini RACK 19"
Zariadenie je zdrojom typu online a zaistí pokročilý pracovný režim pri úplnom oddelení od externej napájacej siete. Vďaka tomu k sebe pripojené zariadenie úplne izoluje a v praxi napĺňa funkciu preventívnej ochrany pred javmi sprevádzajúcimi dynamické zmeny parametrov siete. Tieto zdroje generujú na výstupe prúd transferovaný z batérie, ktorá je neustále nabíjaná.
Zariadenie spolupracuje so zdrojmi majúcimi aktívny systém vylepšenia koeficientu výkonu (APFC).
| Typ zdroja: | Online |
| Aktívny výkon: | 1800 W |
| Zdanlivý výkon: | 2000 VA |
| Vstupné napätie: | 208 / 220 / 230 / 240 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 40 ... 70 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 208 / 220 / 230 / 240 V AC(čistá sínusoida) ± 1 % |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 0.1 Hz (batériový režim) |
| Regulácia napätia: | ![]() |
| Regulácia frekvencie: | ![]() |
| Doba prepínania: | 0 ms On-Line 4 ms (typovo) Bypass |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 3 hod |
| Akumulátor: | 4 x 12V/9Ah |
| Počet výstupov: | 8 ks. IEC-320 C13 |
| Ochrany: | Sklenená poistka Proti prepätiu Ochrana proti preťaženiu Vypínač EPO (Emergency power off) Filter Ethernet |
| Navyše chráni: | RJ-45 |
| Signalizácia stavu práce: | LCD displej: pracovný režim, úroveň nabitia batérií, úroveň napätia vs/vý, ukazovateľ preťaženia, Zvuková signalizácia |
| Riadiaci softwér: | UPSmart (Windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux) |
| Vybrané vlastnosti: | On-Line double conversion technology Automatický reštart po obnovení sieťového napájania Automatický regulátor napätia AVR Funkcia "studeného štartu" Vzdialená správa - aplikácia UPSmart súčasťou balenia Dokonalé mikroprocesorové riadenie zaručuje vysokú spoľahlivosť Automatický systém diagnostiky UPS Kontrola nabíjania a údržby akumulátora Komunikačný port USB/RS-232 SNMP - Voliteľné |
| Určenie: | monitorovacie systémy centra ukladania dát sieť, servery, pracovná stanica priemyselné vybavenie |
| Typ puzdra: | 2 v 1 (Rack / Tower) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 0 ~ 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 18.1 kg |
| Rozmery: | 440 x 88 x 658 mm ; RACK 19", 2U |
| Výrobca / Značka: | EAST |
| Záruka: | 2 roky |

