shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BATÉRIA LI-ION BAT-INR18650-30Q/AKU 3.6 V SAMSUNG
Menovité napätie: 3.6 V ; Kapacita akumulátora: 3.0 Ah ; Typ batérie: Li-Ion ;
8,23 €
S DPH
Batéria Li-Ion
Pozor%
Články nemajú poistky
Nesprávne použitie môže spôsobiť ich vytečenie, emisie tepla, požiar a dokonca výbuch
| Menovité napätie: | 3.6 V |
| Kapacita akumulátora: | 3.0 Ah |
| Napätie dobíjania akumulátora: | max. 4.2 V |
| Nabíjací prúd batérie: | 1.5 A - štandardné nabíjanie 4.0 A - rýchle nabíjanie |
| Maximálny výstupný prúd: | 15.0 A - stály |
| Minimálne prípustné napätie akumulátora: | 2.5 V |
| Typ batérie: | Li-Ion |
| Rozmery: | 18650 |
| Ochrana: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.046 kg |
| Výrobca / Značka: | SAMSUNG |
| Záruka: | 2 roky |

