shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ROZBOČOVAČ RI-4/1F-SAT-OPTI OPTICUM
Počet vstupov: 1 ks. ; Počet výstupov: 4 ks. ; Rozsah frekvencie: 5 ... 2450 MHz ; Atenuácia: ; Možnosť prívodu napätia na predzosilňova ; Tieneni ;
2,19 €
S DPH
| Počet vstupov: | 1 ks. |
| Počet výstupov: | 4 ks. |
| Rozsah frekvencie: | 5 ... 2450 MHz |
| Atenuácia: | < 11.9 dB |
| Možnosť prívodu napätia na predzosilňovač: | ![]() |
| Tienenie: | ![]() |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 73 x 46 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | OPTICUM |
| Záruka: | 2 roky |
RI-4/1F-SAT-OPTI
Skladom

