shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR IDS-7108HUHI-M1/S(C) 8 KANÁLOV Hikvision
Audio vstupy: 1 ks. CINCH, Coaxial audio - Audio z kamier ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Rozlíšenie obrazových záznamov: HD-TVI : 8.3 Mpx, AHD : 5 Mpx, 3.7 Mpx, 1080p, HD-CVI : IP : max. 8 Mpx ; Podporované pevné disky: 1 x 10 TB SATA ;
316,34 €
S DPH
Digitálny zapisovač IDS-7108HUHI-M1/S(C) s rozhraním AHD (Analog High Definition), HD-CVI (High Definition Composite Video Interface), HD-TVI (High Definition Transport Video Interface), TCP/IP a CVBS je profesionálne zariadenie používané v monitorovacích inštaláciách
Menu bolo navrhnuté spôsobom uľahčujúcim každému, i začínajúcemu, užívateľovi navigáciu a zavádzanie zmien v nastavení zapisovača
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP |
| Video výstupy: | 8 ks. BNC- AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 4K 1 ks. VGA |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH, Coaxial audio - Audio z kamier |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | HD-TVI: 8.3 Mpx- 3840 x 2160 , 5.0 Mpx- 2960 x 1665 (3K) , 5.0 Mpx- 2560 x 1944 , 3.7 Mpx- 2560 x 1440 , 3.0 Mpx- 1920 x 1536 , 1080p- 1920 x 1080 , 720p- 1280 x 720 , AHD: 5 Mpx- 2560 x 1944 , 3.7 Mpx- 2560 x 1440 , 1080p- 1920 x 1080 , 720p- 1280 x 720 , HD-CVI: 3.7 Mpx- 2560 x 1440 , 1080p- 1920 x 1080 , 720p- 1280 x 720 , CVBS: 960H- 960 x 576 , D1- 704 x 576 , IP : max. 8 Mpx- 3840 x 2160 |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 8 MpxIP @ 1 ... 25 políčok/s 8 Mpx@ 1 ... 8 políčok/s 5 Mpx@ 1 ... 12 políčok/s 3.7 Mpx@ 1 ... 15 políčok/s 3 Mpx@ 1 ... 18 políčok/s 1080p@ 1 ... 25 políčok/s 720p@ 1 ... 25 políčok/s 960H@ 1 ... 25 políčok/s D1@ 1 ... 25 políčok/s k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | 8 x HD-TVI/ AHD/ HD-CVI/ CVBS/ IP + 8 x IP |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 1 x 10 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok na časovej osi alebo na zozname súborov Prehrávanie: dopredu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky. Prehrávanie zároveň max. 8 kamier |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45- 10/100/1000 Base-TX |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 32 ... 10240 kbps |
| Sieťové funkcie: | Program zákazníka a prehliadač IE: live náhľad, prehrávanie a archivovanie nahrávok, čiastočná konfigurácia parametrov zapisovača. |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud Android: Aplikácia zadarmo Hik-ConnectiOS: Aplikácia zadarmo Hik-Connect |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP alebo 192.168.1.64 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 554 RTSP, 8000 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/channel_no01/ - Hlavný prúd rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/channel_no02/ - Pomocný prúd |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Ovládanie zhodné s coax HD-TVI Hikvision |
| Detekcia pohybu: | 2.0 |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Inteligentná Analýza Obrazu - detekovanie narušenia línií a narušenie predtým vyznačených oblastí, klasifikácia osôb a vozidiel |
| Napájanie: | 12 V DC/ 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| Rozmery: | 200 x 210 x 48 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300227956 |
| Záruka: | 3 roky |


