shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP DVR XVR5208AN-4KL-I3 8 KANÁLOV DAHUA
Audio vstupy: 1 ks. CINCH, 8 Kanálov - Podpora audia po koncentrickom kábli ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Rozlíšenie obrazových záznamov: AHD / HD-CVI / HD-TVI : 8 Mpx, IP : max. 8 Mpx ; Podporované pevné disky: 2 x 16 TB SATA ; Ovládanie PTZ: RS-485 ; Hlavné vlastnosti: Spolupráca so zariadeniami značky Dahua pracujúcimi v koncepcii internetu vecí (IoT), Podpora Coax Audio/Alarm, Inteligentná analýza obrazu, pokročilé funkcie rozoznávania a vyhľadávania tvárí ;
709,73 €
S DPH
Digitálny zapisovač XVR5208AN-4KL-I3 s rozhraním AHD (Analog High Definition), HD-CVI (High Definition Composite Video Interface), HD-TVI (High Definition Transport Video Interface), TCP/IP a CVBS je profesionálne zariadenie používané v monitorovacích inštaláciách
Menu bolo navrhnuté spôsobom uľahčujúcim každému, i začínajúcemu, užívateľovi navigáciu a zavádzanie zmien v nastavení zapisovača
Okrem štandardných funkcií bolo zariadenie tiež prispôsobené k spolupráci s pokročilými systémami monitorovania značky DAHUA splňujúcej zásady koncepcie internetu vecí (IoT)
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP |
| Video výstupy: | 8 ks. BNC |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 4K 1 ks. VGA Existuje možnosť nakonfigurovať na jednom z výstupov funkcie SPOT |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH, 8 Kanálov - Podpora audia po koncentrickom kábli, iba HD-CVI |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI: 8 Mpx- 3840 x 2160 , 4K-N - 1920 x 2160 , 6 Mpx- 2880 x 1920 - iba HD-CVI , 5 Mpx- 2592 x 1944 , 4 Mpx- 2560 x 1440 , 4M-N - 1280 x 1440 , 3 Mpx- 2048 x 1536 - iba AHD / HD-TVI , 1080p- 1920 x 1080 , 720p- 1280 x 720 CVBS: 960H- 960 x 576 IP : max. 8 Mpx- 3840 x 2160 |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 8 MpxIP @ 1 ... 25 políčok/s 8 Mpx@ 1 ... 7 políčok/s 4K-N @ 1 ... 15 políčok/s 6 Mpx@ 1 ... 10 políčok/s 5 Mpx@ 1 ... 12 políčok/s 4 Mpx@ 1 ... 15 políčok/s 4M-N @ 1 ... 25 políčok/s 3 Mpx@ 1 ... 15 políčok/s 1080p@ 1 ... 25 políčok/s 720p@ 1 ... 25 políčok/s 960H@ 1 ... 25 políčok/s k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | 8 x AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS/ IP + 8 x IP |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 2 x 16 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Ukladanie jednotlivých snímkov alebo nahrávok z archívu na disk USB |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadanie nahrávok: podľa času + časová os s druhom záznamu. Prehrávanie: dopredu, rýchlo, pomaly, krokovo Pokročilé vyhľadávanie (čo sa času týka) Synchronizácia prehrávania všetkých kanálov, funkcia Smart Search Synchrónne prehrávanie rozdelené na 1/4/9 kanálov |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server max. 128 užívateľov on-line |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Android: Aplikácia zadarmo DMSSiOS (iPhone): Aplikácia zadarmo DMSS Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) Ovládanie zhodné s coax PTZ HD-CVI RS-485- PELCO-D/P |
| Detekcia pohybu: | Rozdelenie obrazovky na zóny : 22 x 18 pól detekcie |
| Hlavné vlastnosti: | Spolupráca so zariadeniami značky Dahua pracujúcimi v koncepcii internetu vecí (IoT), POS – spolupráca so zariadeniami inštalovanými na predajných miestach a zobrazovanie dát z nich v podobe textu naneseného do vybraného okna kanálu, SMD PLUS – hľadanie objektu klasifikovaného ako: človek, motorové vozidlo, bezmotorové vozidlo Podpora Coax Audio/Alarm, Inteligentná analýza obrazu : prekročenie línie, prekročenie línie, odhodený/chýbajúci predmet, klasifikácia osôb a vozidiel, pokročilé funkcie rozoznávania a vyhľadávania tvárí Filtrovanie falošných poplachov na základe rozoznávania osôb a vozidiel (prekročenie línie, preniknutie) Podpora až 10 databáz tvárí spolu s 20 000 fotografií tvárí Detekcia tvárí, ktoré sa nenachádzajú v databáze zariadenia Rozoznávanie a analýza tvárí v reálnom čase (max. 12 snímok za sekundu) - podporuje 6 druhov extrakcie atribútov tváre |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| USB: | 1 ks. USB 3.0 1 ks. USB 2.0 |
| Napájanie: | 12 V DC/ 4 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 1.6 kg |
| Rozmery: | 375 x 290 x 53 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, dánština, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |


