shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NVR NVR4432-EI 32 KANÁLY WizSense DAHUA
Sieťový zapisovač bol vybavený pokročilými funkciami inteligentnej analýzy obrazu;Podporované rozlíšenia: max. 16 Mpx - 4608 x 3472 px ; Podpora audia: 32 Kanály - Audio z kamier ; Audio vstupy: 1 ks. CINCH ; Audio výstupy: 1 ks. CINCH ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Podporované pevné disky: 4 x 16 TB SATA ; Hlavné vlastnosti: Inteligentná analýza obrazu, detekcia tváre ;
1 391,46 €
S DPH
Sieťový zapisovač bol vybavený pokročilými funkciami inteligentnej analýzy obrazu
| Štandard: | TCP/IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 16 Mpx- 4608 x 3472 px |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 4K 1 ks. VGA |
| Podpora audia: | 32 Kanály - Audio z kamier Podpora dvojsmerného audia |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265/ Smart H.264+ / H.264/ MJPEG |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 256 Mbps |
| Podporované pevné disky: | 4 x 16 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok podľa času a typu udalosti. Prehrávanie: dopredu, dozadu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky Pokročilé vyhľadávanie (čo sa času týka) Funkcia Smart Playback Paralelné prehrávanie nahrávok z max. 16 kamier @ 1080p(bez AI) Paralelné prehrávanie nahrávok z max. 12 kamier @ 1080p(AI) |
| Sieťové rozhranie: | 2 x RJ-4510/100/1000 Base-TX |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server |
| Sieťové protokoly: | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search, P2P, Auto Register |
| ONVIF: | 22.06 |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Android: Aplikácia zadarmo DMSSiOS (iPhone): Aplikácia zadarmo DMSS Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| USB: | 1 ks. USB 2.01 ks. USB 3.0 |
| Sériové porty: | RS-485, RS-232 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 16 / 4 |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) RS-485- PELCO-D/Pa iné |
| Detekcia pohybu: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | Inteligentná analýza obrazu : prekročenie línie, narušenie, zmena scény, detekcia tváreSMD PLUS – vyhľadávanie objektu klasifikovaného ako: človek, cestné vozidlo Filtrovanie falošných poplachov na základe rozoznávania osôb a vozidiel Quick Pick – technológia umelej inteligencie, ktorá spolu so zapisovačom umožňuje rýchlu identifikáciu záujmových objektov (osôb/vozidiel) na základe algoritmu umelej inteligencie. Rozpoznáva a porovnáva farby oblečenia a vozidiel. Rozoznávanie tvárí Analýza tvárí: určenie pohlavia, veku a charakteristických prvkov vzhľadu (okuliare, fúzy, maska) Podpora až 10 databáz tvárí spolu s 20 000 fotografií tvárí V databáze môžu byť okrem fotografií tvárí uložené tiež informácie, ako priezvisko, pohlavie, dátum narodenia, národnosť, adresa, číslo ID Zóny súkromia Funkcie realizované spoluprácou zapisovača s kamerami podporujúcimi tieto funkcie : ANPR Zoznamy autorizovaných a neautorizovaných registračných značiek: až 20 000 záznamov počítanie osôbtepelná mapa |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC@ 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | max. 10 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 4.33 kg |
| Rozmery: | 440 x 415 x 76 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, fínština, gréčtina, rumunština, srbština, slovinsky, maďarčina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |


