shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NVR NVR5064-EI 64 KANÁLY +eSATA WizSense DAHUA
Podporované rozlíšenia: max. 32 Mpx ; Podpora audia: 64 Kanály ; Podporované pevné disky: 16 x 16 TB SATA III + 1 x eSATA, Prevádzkové režimy : Raid 0/1/5/6/10 ; Hlavné vlastnosti: Podpora pre zariadenie s funkciami identifikácie vozidiel ANPR a rozoznávania tvárí, Rozoznávanie a analýza tvárí v reálnom čase (max. 12 snímok za sekundu) ;
5 800,59 €
S DPH
Sieťový zapisovač bol vybavený pokročilými funkciami inteligentnej analýzy obrazu
| Štandard: | TCP/IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 32 Mpx |
| Video výstupy: | 2 ks. HDMI 4K 2 ks. VGA |
| Podpora audia: | 64 Kanály - Audio z kamier |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 2 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264/ MPEG-4/ MJPEG |
| Podporované pevné disky: | 16 x 16 TB SATA III+ 1 x eSATA , Prevádzkové režimy : Raid 0/1/5/6/10 |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Sieťové rozhranie: | 2 x RJ4510/100/1000 Mbps |
| Sieťové protokoly: | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UDP, SNMP, NTP, DHCP, DNS, SMTP, UPnP, IP Filter, PPPoE, FTP, DDNS, Alarm Server, IP Search, Multicast, P2P, Auto Register, iSCSI, ONVIF |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok podľa času a typu udalosti. Prehrávanie: dopredu, dozadu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky Funkcia režimu prehrávania jednotlivých snímkov ("frame by frame") |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 384 Mbps (celkom) |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Android: Aplikácia zadarmo DMSSiOS (iPhone): Aplikácia zadarmo DMSS Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 16 ks. / 8 ks. |
| Rozhranie RS-232: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | Funkcie ovládania PTZ |
| Ovládanie PTZ: | Mnoho protokolov |
| Detekcia pohybu: | ![]() |
| USB: | 2 ks. USB 2.02 ks. USB 3.0 |
| Hlavné vlastnosti: | Možnosť činnosti diskov v matrici RAID umožňuje značné navýšenie spoľahlivosti systému Použitie káps (16 ks.) v konštrukcii umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu akéhokoľvek pevného disku Pokročilé funkcie obvodovej ochrany: vtrhnutie, prekročenie línie zohľadnením zvláštnych pravidiel pre vozidlá a chodcov, Podpora AcuPick – technológia, ktorá využíva front-end aj back-end umelú inteligenciu na prechádzanie obrovského množstva videodát pre rýchlu lokalizáciu cieľov s vysokou presnosťou, Podpora pre zariadenie s funkciami identifikácie vozidiel ANPR a rozoznávania tvárí, Rozoznávanie druhu pozorovaného objektu (človek, vozidlo), Rozoznávanie a analýza tvárí v reálnom čase (max. 12 snímok za sekundu) :
|
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 100 V ... 240 V AC |
| Spotreba energie: | <= 15 W (bez HDD) |
| Hmotnosť: | 11.8 kg (bez HDD) |
| Rozmery: | 485 x 509 x 133 mm - RACK 19" 3U |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |


